Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019
Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Το Χορευτικό Πρόγραμμα προβών
Πρόγραμμα προβών χορευτικού για την χορευτική περίοδο 2019-2020 Εκτύπωση

Το Χορευτικό Τμήμα του Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου Πάτρας είναι οργανωμένο σε δύο μεγάλες ενότητες τμημάτων: την ενότητα των παιδικών και εφηβικών τμημάτων (ανήλικα άτομα) και την ενότητα των τμημάτων μεγάλων (ενήλικα άτομα)

Στα παιδικά τμήματα της πρώτης ενότητας συμμετέχουν παιδιά Νηπιακής έως της Ε' τάξης του δημοτικού ενώ στα εφηβικά τμήματα συμμετέχουν παιδιά της Στ' Δημοτικού, του Γυμνασίου και του Λυκείου. Τα τμήματα των ενηλίκων αποτελούνται από τμήματα αρχαρίων (1ης χρονιάς), τμήματα μεσαίων (2ης και 3ης χρονιάς) και τμήματα παραστάσεων (παλιών - 3ης χρονιάς και άνω). Επίσης στο μεγάλο χορευτικό λειτουργούν τμήματα ψυχαγωγίας με μια μη-ενταντική πρόβα την εβδομάδα.

Αναλυτικά το πλήθος και η οργάνωση όλων των τμημάτων του χορευτικού για την χορευτική περίοδο 2019-2020 έχει ως εξής:

Αίθουσα στο Λιμάνι

Δευτέρα

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Κωστάντζα Κοσμάτου
18:00 - 19:00 Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Δημήτρης Διαμαντόπουλος
19:00 - 20:00 Ψυχαγωγίας 2η-3η χρονιά Φώτης Ζωγράφος
20:00 - 21:30 Αρχάριοι (τμήμα Α) 1η χρονιά Βασίλης Κοριντζέλης
21:30 - 23:00 Αρχάριοι (τμήμα Β) 1η χρονιά Γιώργος Μαγιάκης

Τρίτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Ρώσικα Μιλένα
18:00 - 19:00 Ψυχαγωγίας 6η-7η χρονιά Σεμίνα Χρονοπούλου
19:00 - 20:00 Ψυχαγωγίας 8η-9η χρονιά Γιώργος Αχιλεόπουλος
20:00 - 21:30 Ψυχαγωγίας (παραστάσεων) 8η-9η χρονιά Κωστάτζα Κοσμάτου
21:30 - 23:00 Μεσαίοι - παλιοί Χρήστος Γιαννόπουλος

Τετάρτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Ψυχαγωγίας 4η χρονιά Ανδριάννα Αναστασοπούλου
18:00 - 19:00 Ψυχαγωγίας 4η-6η χρονιά Ιωάννα Κωστοπούλου
19:00 - 20:00 Δ' - Στ' Δημοτικού 4η χρονιά Σταυρούλα Ζαρνάβαλου
20:00 - 21:30 Αρχάριοι (τμήμα A) 1η χρονιά Βασίλης Κοριτζέλης
21:30 - 23:00 Αρχάριοι (τμήμα B) 1η χρονιά Γιώργος Μαγιάκης

Πέμπτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Νηπίων 1η χρονιά Μαρία Κομπατισάρη
18:00 - 19:00 Α' - Β' Δημοτικού 1η χρονιά Μαριάνα Σδρούλια
19:00 - 20:00 Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Μαριάνα Σδρούλια
20:00 - 21:30 Ψυχαγωγίας 3η-4η χρονιά Βάσω Βαγενά
21:30 - 23:00 Μεσαίοι - παλιοί Χρήστος Γιαννόπουλος

Παρασκευή

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Β' - Γ' Δημοτικού 2η-3η χρονιά Διονυσία Πλέσσα
18:00 - 19:00 Παιδικό (παραστάσεων) Σταυρούλα Ζαρνάβαλου
19:00 - 20:00 Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Ζιάκου Ιωάννα
20:00 - 21:30 Ψυχαγωγίας Τοπάλης Γιάννης
21:30 - 23:00 Παλιοί - Μεσαίοι Χρήστος Γιαννόπουλος

Σάββατο

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
10:00 - 11:00 Ρώσικα Μιλένα
11:00 - 12:00 Γ' - Ε' Δημοτικού 1η χρονιά Χρήστος Γιαννόπουλος
12:00 - 13:00 Β' - Γ' Δημοτικού 3η χρονιά Χριστίνα Δημήτρουλα
14:00 - 17:00 Εφηβικό Παλιό Χρήστος Γιαννόπουλος
17:00 - 18:30 Προεφηβικό Α' τμήμα Γιώργος Αχιλλεόπουλος
18:30 - 20:00 Προεφηβικό Β' τμήμα Κατερίνα Σέρβου
20:00 - 21:30 Γυμνάσιο - Λύκειο 1η χρονιά Διονύσης Τραντάφυλλος

Κυριακή

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
11:00 - 12:00 Δ' - Ε' Δημοτικού 5η χρονιά Ιωάννα Ζιάκου
12:00 - 13:00 Στ' Δημοτικού - Β' Γυμνασίου 5η χρονιά Ανδριάννα Παναγοπούλου
18:00 - 19:00 Δ' - Ε' Δημοτικού 2η χρονιά Βάσω Βαγενά
19:00 - 20:00 Στ' Δημοτικού - Α' Γυμνασίου 2η χρονιά Όλγα Τσοκανά
20:00 - 21:00 Γυμνάσιο - Λύκειο 1η χρονιά

Αίθουσα στην Ταραμπούρα

(παράρτημα του χορευτικού τμήματος Δήμου Πάτρας - 1η χρονιά λειτουργίας)

Δευτέρα

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
18:30 - 20:00 Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Ιωάννα Ζιάκου
20:00 - 21:30 Ψυχαγωγίας 1η χρονιά

Τρίτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος

Τετάρτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
18:30 - 20:00 Ψυχαγωγίας 2η χρονιά Ζωή Βλάχου
20:00 - 21:30 Ψυχαγωγίας 1η χρονιά Σεμίνα Χρονοπούλου

Πέμπτη

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος

Παρασκευή

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος

Σάββατο

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
10:30 - 11:30 Α' - Γ' Δημοτικού 1η χρονιά Ιωάννα Ζιάκου
11:30 - 12:30 Δ' - Στ' Δημοτικού 1η χρονιά Ανδριάνα Παναγοπούλου
12:30 - 13:30 Γυμνάσιο - Λύκειο 1η χρονιά Σταυρούλα Ζαρνάβαλου

Κυριακή

Ώρα Τμήμα Χρονιά Δάσκαλος Δόκιμος
17:00 - 18:00 Α' - Γ' Δημοτικού 2η χρονιά Διονύσης Τριαντάφυλλος
18:00 - 19:00 Δ' - Στ' Δημοτικού 2η χρονιά Διονύσης Τριαντάφυλλος 
19:00 - 20:00 Γυμνάσιο Λύκειο 2η χρονιά Διονύσης Τριαντάφυλλος

Τελευταία Ενημέρωση στις Σάββατο, 28 Σεπτέμβριος 2019 10:06
 
Αξιολόγηση άρθρου: / 22
ΧείριστοΆριστο 
Δημοσίευση σελίδας στο facebook

Σύνδεση Χρήστη

Συνδεδεμένα Μέλη

Κανένα

Επόμενες εμφανίσεις

Δε βρέθηκαν προγραμματισμένες εμφανίσεις!

Δείτε το αρχείο παραστάσεων.

Ενημερωτικη λιστα

Αριθμος Επισκεπτων

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα438
mod_vvisit_counterΧτες478
mod_vvisit_counterΑυτή την εβδομάδα3893
mod_vvisit_counterΤην περασμένη εβδομάδα3472
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα8854
mod_vvisit_counterΤον περασμένο μήνα17320
mod_vvisit_counterΌλες τις ημέρες1071700
Έχουμε 7 επισκέπτες συνδεδεμένους

Δημοσκοπηση

Ποιές ενότητες της σελίδας θα θέλατε να αλλάξουν/εμπλουτιστούν;